Sitenin sağında bir giydirme reklam
Bilim Teknoloji (BHA) - Beyaz Haber Ajansı | Haber Girişi: 12.08.2021 - 15:28, Güncelleme: 13.08.2021 - 14:23

h‘Diamond Partner’ Ünvanına Sahip İlk Türk Şirketi

 

h‘Diamond Partner’ Ünvanına Sahip İlk Türk Şirketi

Uçtan uca danışmanlık ve dijital dönüşüm projeleri yürüten mühendislik şirketi Linktera, UiPath’in ‘Diamond Partner’ statüsüne sahip ilk Türk şirketi oldu.
BHA - Uçtan uca danışmanlık ve dijital dönüşüm projeleri yürüten mühendislik şirketi Linktera, UiPath’in ‘Diamond Partner’ statüsüne sahip ilk Türk şirketi oldu. Bu ortaklık sayesinde Türkiye ile beraber bölge ülkelerinde de aktif olarak yeni pazarlar geliştirip bu pazardaki kurumlara otomasyon çözümleri sunulması hedefleniyor.  İŞ HACİMLERİ HIZLICA GELİŞTİRİLECEK Türk mühendislik ve yazılım şirketi Linktera, dijital dönüşüm süreçlerinde desteğe ihtiyaç duyan firmalara küresel standartlarda ürün desteği, proje danışmanlığı, sistem entegrasyonu ve uçtan uca proje yönetimi hizmetleri sunuyor. UiPath ise “Fully Automated Enterprise™” vizyonuyla, otomasyon aracılığıyla kurumların potensiyelini ortaya çıkarıyor. UiPath sunduğu uçtan uça otomasyon platformuyla, öncü Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) çözümlerini tüm organizasyonların iş hacimlerini hızlıca geliştirebileceği bir ortam ile harmanlıyor.  Yeni partnerlik ünvanıyla birlikte Linktera ve UiPath ilişkilerini genişleterek yeni pazarlara birlikte girme ve yeni müşteri edinimleri, eğitim alanında koordinasyon gibi fırsatlar yakalayacak. Linktera, 50’den fazla RPA sertifikalı uzmanı ve yeni ortaklık kademesiyle yurtdışı ofislerinde ve yurt dışı atılımlarında da önemli bir avantaj elde edecek.  RPA ALANINDA GÜÇLÜ ORTAKLIK Linktera Genel Müdürü Taşkın Osman Aksoy partnerliğe ilişkin olarak şu sözleri ifade etti:  “Gold Partner olarak UiPath ile 2 yıldır yürüttüğümüz başarılı projeler sonrasında RPA alanında ‘Diamond Partner’ ünvanına sahip olan ilk Türk şirketi olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.  Linktera RPA birimi olarak, Türkiye’nin en geniş kapsamlı RPA ekibiyle hem ülkemiz hem de çevre ülkelerde 40’a yakın kurumla RPA projeleri hayata geçiriyoruz. Yeni ortaklığımızla UiPath ile RPA’i destekleyen ve Linktera’da diğer birimlerin katılacağı bilgisayar görüsü, veri madenciliği, doküman işleme gibi alanlarda ortak çözümler oluşturmayı planlıyoruz. Bundan sonraki dönemde de iş birliğimizden güç alarak sektöre değer katan projeler geliştirmeye tüm hızımızla devam edeceğiz.”   UiPath Genel Müdürü Tuğrul Cora ise “Sektörel süreç birikimi ve üstün otomasyon yetkinlikleriyle UiPath otomasyon platformunu etkin bir şekilde kullanarak müşterilerine kattıkları yüksek katma değer sebebiyle değerli iş ortağımız Linktera’yı kutluyor ve bu başarılarını ‘Diamond Partner” statüsüyle ödüllendirdiğimiz için mutluluk duyuyoruz. Linktera ile Türkiye ve bölge ülkelerinde yeni müşteriler ve projeler ile hizmet verdiğimiz kurumların dijital dönüşümlerini hızlandırmaya bütün hızımızla devam ediyoruz.”
Uçtan uca danışmanlık ve dijital dönüşüm projeleri yürüten mühendislik şirketi Linktera, UiPath’in ‘Diamond Partner’ statüsüne sahip ilk Türk şirketi oldu.

BHA - Uçtan uca danışmanlık ve dijital dönüşüm projeleri yürüten mühendislik şirketi Linktera, UiPath’in ‘Diamond Partner’ statüsüne sahip ilk Türk şirketi oldu. Bu ortaklık sayesinde Türkiye ile beraber bölge ülkelerinde de aktif olarak yeni pazarlar geliştirip bu pazardaki kurumlara otomasyon çözümleri sunulması hedefleniyor. 

İŞ HACİMLERİ HIZLICA GELİŞTİRİLECEK

Türk mühendislik ve yazılım şirketi Linktera, dijital dönüşüm süreçlerinde desteğe ihtiyaç duyan firmalara küresel standartlarda ürün desteği, proje danışmanlığı, sistem entegrasyonu ve uçtan uca proje yönetimi hizmetleri sunuyor. UiPath ise “Fully Automated Enterprise™” vizyonuyla, otomasyon aracılığıyla kurumların potensiyelini ortaya çıkarıyor. UiPath sunduğu uçtan uça otomasyon platformuyla, öncü Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) çözümlerini tüm organizasyonların iş hacimlerini hızlıca geliştirebileceği bir ortam ile harmanlıyor. 

Yeni partnerlik ünvanıyla birlikte Linktera ve UiPath ilişkilerini genişleterek yeni pazarlara birlikte girme ve yeni müşteri edinimleri, eğitim alanında koordinasyon gibi fırsatlar yakalayacak. Linktera, 50’den fazla RPA sertifikalı uzmanı ve yeni ortaklık kademesiyle yurtdışı ofislerinde ve yurt dışı atılımlarında da önemli bir avantaj elde edecek. 

RPA ALANINDA GÜÇLÜ ORTAKLIK

Linktera Genel Müdürü Taşkın Osman Aksoy partnerliğe ilişkin olarak şu sözleri ifade etti: 

“Gold Partner olarak UiPath ile 2 yıldır yürüttüğümüz başarılı projeler sonrasında RPA alanında ‘Diamond Partner’ ünvanına sahip olan ilk Türk şirketi olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.   Linktera RPA birimi olarak, Türkiye’nin en geniş kapsamlı RPA ekibiyle hem ülkemiz hem de çevre ülkelerde 40’a yakın kurumla RPA projeleri hayata geçiriyoruz. Yeni ortaklığımızla UiPath ile RPA’i destekleyen ve Linktera’da diğer birimlerin katılacağı bilgisayar görüsü, veri madenciliği, doküman işleme gibi alanlarda ortak çözümler oluşturmayı planlıyoruz. Bundan sonraki dönemde de iş birliğimizden güç alarak sektöre değer katan projeler geliştirmeye tüm hızımızla devam edeceğiz.”

 

UiPath Genel Müdürü Tuğrul Cora ise “Sektörel süreç birikimi ve üstün otomasyon yetkinlikleriyle UiPath otomasyon platformunu etkin bir şekilde kullanarak müşterilerine kattıkları yüksek katma değer sebebiyle değerli iş ortağımız Linktera’yı kutluyor ve bu başarılarını ‘Diamond Partner” statüsüyle ödüllendirdiğimiz için mutluluk duyuyoruz. Linktera ile Türkiye ve bölge ülkelerinde yeni müşteriler ve projeler ile hizmet verdiğimiz kurumların dijital dönüşümlerini hızlandırmaya bütün hızımızla devam ediyoruz.”

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
DİNAMİK
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve karsiyakalim.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İlginizi Çekebilir

En Çok Okunanlar

DİNAMİK
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.